ul. Piłsudskiego 71
22-400 Zamość

Witam na stronie firmy KLUCZYK licencjonowanego serwisu kluczowego.

 

Nazywam się Robert Gruszka, jestem właścicielem firmy Kluczyk, którą w latach osiemdziesiątych założył mój Tata. Początkowo zajmował się on głównie dorabianiem kluczy do mieszkań. Od roku 1999, gdy przejąłem warsztat pracy rozwinąłem działalność firmy, rozszerzyłem asortyment usług i wciąż doskonalę ich jakość.Jest to możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz licznym szkoleniom, gdzie zdobywam wiedzę na temat najnowszych technik dorabiania kluczy oraz naprawy i konserwacji zamków –zarówno mieszkaniowych jak i samochodowych. W ten sposób staram się sprostać potrzebom rynku i oczekiwaniom Klientów.

Moja firma jest partnerem POLSKIEGO STOWARZYSZENIA LICENCJONOWANYCH SERWISÓW KLUCZOWYCH. Posiadam Licencję Pracownika Zabezpieczenia Technicznego oraz certyfikaty renomowanych firm upoważniające mnie do dokonywania naprawy i konserwacji oraz dorabiania kluczy do produkowanych przez nie zamków. Certyfikaty zawierają również doradztwo w tym zakresie.

Moja firma Kluczyk oferuje Państwu usługi w zakresie :

POGOTOWIE ZAMKOWE-czynne całą dobę pod numerem telefonu 601805272- awaryjne otwieranie mieszkań, samochodów, sejfów itd. Posiadam certyfikat awaryjnego otwierania wszystkich zamków. Służę pomocą w przypadku zgubienia lub zatrzaśnięcia kluczy w domu lub w samochodzie.

NAPRAWA I MONTAŻ ZAMKÓW MIESZKANIOWYCH A TAKŻE SAMOCHODOWYCH -proponuję Państwu usługi na najwyższym poziomie. Korzystając z profesjonalnych materiałów i urządzeń renomowanych firm dorabiam wszystkie klucze dostępne na rynku.

KLUCZE SAMOCHODOWE- dorabiam klucze do samochodów z całego świata. Podążając za postępem w montowaniu coraz nowocześniejszych elektronicznych systemów antykradzieżowych – immobiliserów dorobię również klucz do samochodu posiadającego immobiliser.

 

ZAPRASZAM DO KORZYSTANIA Z USŁUG SERWISU!